Żyjemy w czasach, kiedy wszystko przechowujemy na swoich telefonach. Często wraz ze zmianą sprzętu… nikną nasze wspomnienia. Można przechowywać w chmurze, jednak kto z nas zawsze o tym pamięta? Urodziny przyjaciółki, pierwsze momenty z dzieckiem, zdjęcie pięknego widoku czy cudowny moment z partnerem – to wszystko umyka. Co zrobić, by zawsze mieć wspomnienia pod ręką? Najlepiej zaopatrzyć się w małą i poręczną drukarkę do zdjęć!

  1. Praktyczność 

Mając własną drukarkę do zdjęć w domu nie musisz myśleć o czasie, który poświęcisz na wywołanie zdjęć u fotografa – zrobisz to w dowolnym momencie. 

  1. Ergonomia 

Nie żyjemy w czasach, w których lubimy nosić ze sobą tonę rzeczy. Klasyczny Instax działający jak Polaroid jest świetnym rozwiązaniem, ale zajmuje więcej miejsca niż drukarka. 

  1. Oszczędność czasu 

Zdjęcie od zaraz – wystarczy kupić wkłady, na których nasze fotografie zostaną wydrukowane. Cały proces można obsłużyć za pomocą aplikacji na telefonie. 

  1. Prywatność 

Nie wszystkimi zdjęciami chcemy się chwalić – a jednak fotograf, żeby je wywołać, musi je obejrzeć. Wszystko wydrukujesz w domowym zaciszu, będąc spokojnym o zachowanie prywatności. 

Dodatkowo, zdjęcia można uzupełnić o zabawne naklejki, efekty jak z Instagrama oraz wybrać, jaką mają mieć ramę – wiesz, że dostępne są przeróżne kolory? Jeśli jesteś fanem klasyki – wybierz te klasyczne, a jeśli lubisz zaszaleć i ubarwić swoją rzeczywistość możesz wybierać w szerokiej gamie kolorystycznej. Zdjęcie w towarzystwie marmuru? Cyk! Gotowe. 

Zdjęcia wykonane przy użyciu drukarki Instax

Leave a comment