Kobieta wie lepiej? Poznaj portal dla kobiety takiej jak Ty!

 

KWL

KobietaWieLepiej.pl to portal, w którym znajdziemy chwilę wytchnienia… Przepis na idealny obiad, rady prosto od serca,  informacje o nowinkach, które na nas czekają i wiele innych! To jedyne takie miejsce w sieci, które jednoczy kobiety już od 10 lat!

Razem z naszymi Czytelniczkami odkrywamy kobiecy świat, poruszając na naszym portalu tematy, które dotyczą każdej z nas. Tworząc blog chcieliśmy zaprojektować specjalną przestrzeń do dyskusji o modzie, urodzie, macierzyństwie i podróżach. Rosnąca społeczność kobiet, które wspierają nas w tych działaniach, utwierdza nas każdego dnia, że nasza inicjatywa była i jest potrzebna.

Ciekawe świata i kobiet

Odwiedzając regularnie nasz portal dla kobiet każda z nas będzie mogła zrobić sobie przerwę i zastanowić się nad różnymi tematami. Informujemy, pokazujemy i staramy się dostarczać Wam ciekawe treści i wpisy blogowe, które zainspirują Was do zmian, refleksji lub podjęcia nowych aktywności. Zaglądaj do nas i obserwuj nasze najnowsze wpisy o życiu, relacjach, urodzie, modzie oraz podróżach i szeroko pojętym lifestylu. Nasz portal jest tak różnorodny jak różnorodne są same kobiety, dzięki czemu nie zaznasz u nas nudy!

KWL

Wyjątkowy czas, okrągła rocznica

Dokładnie 10 lat temu rozpoczęliśmy swoją działalność. Przez ten czas zmieniło się bardzo wiele – zarówno jeśli chodzi o treści, jak i wygląd strony – sprawdź sama! Na ten moment możemy pochwalić się (Tak! Pochwalić!) blisko 6 tysiącami publikacji, o których lubicie rozmawiać!

KWL

Społeczność KobietaWieLepiej.pl stale się poszerza – zaangażowanie na naszych profilach na Instagramie oraz Facebooku rośnie. Niezmiernie nas to cieszy, ponieważ czujemy, że rzeczy, którymi się zajmujemy mają sens.

Dołącz do nas

Leave a comment