Coraz więcej światowych gwiazd przyznaje się do kupowania ubrań nie tylko w ekskluzywnych domach mody, ale także w lumpeksach.  Rzeczy z drugiej ręki zyskują na popularności, dlatego postanowiliśmy zachęcić Was do zaopatrywania się w second handach.

Po pierwsze oszczędność

W dobie wzrastającej inflacji warto zaoszczędzić nieco pieniędzy. Prócz niższych cen asortymentu od tych w tradycyjnych sklepach lumpeksy najczęściej dodatkowo oferują przeceny towaru rzędu nawet 70 % od kwoty początkowej.

Niepowtarzalne rzeczy

W second handach bardzo często pojawiają się perełki, które albo są bardzo nietuzinkowe, albo zostały wyprodukowane w małych ilościach, dlatego jeśli nie chcesz pojawić się na imprezie w tej samej stylizacji, jaką wybrała Twoja koleżanka, koniecznie wybierz się do lumpeksu. 

Ochrona środowiska

Ekolodzy ostrzegają, że jeśli nie ograniczymy produkcji odpadów, nasza planeta niedługo będzie środowiskiem toksycznym dla żyjących na niej organizmów. Kupowanie w lumpeksach pomaga ograniczyć produkcję nie tylko śmieci, ale także samych towarów, które często są wytwarzane w nadmiarze. 

Ekskluzywne marki w niskich cenach

Któż z nas nie lubi nosić ubrań wysokiej jakości od prestiżowych projektantów, niech pierwszy rzuci kamieniem! Tak, lumpeksy oferują oryginalne rzeczy z paryskich domów mody w znacznie niższych cenach. 

 

A Ty? Jakie perełki udało Ci się znaleźć w lumpeksie? Pochwal się swoimi zdobyczami na naszym Instagramie lub Facebooku.

 

Leave a comment